Wyjazd klas I-V do teatru Scena Polonia

Któż nie zna bajki o Czerwonym Kapturku, nie pamięta złego wilka, jego zębów i pyska wystającego spod falban babcinego czepka? Przecież to jedna z pierwszych bajek, jaką usłyszeliśmy będąc dziećmi, i jaką opowiadamy naszym pociechom.

Zapraszamy na niezwykle oryginalną wersję jednej z najbardziej znanych baśni Braci Grimm. Oto w zaczarowanym lesie, Kapturek spotyka nie tylko wilka, i gajowego, ale również postaci z poprzednich produkcji naszego teatru, m.in Królową Kier wraz ze swą świtą, zabawną Pippi, drewnianego pajacyka o imieniu Pinokio, a nawet Królową Śniegu. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta! Teatr Scena Polonia, obchodzi w tym roku swoje 5-lecie, a więc 5 bajek, 5 najważniejszych dziecięcych produkcji teatru Scena Polonia, zamkniętych w pouczającej baśni Grimm.

Zapraszamy na musical pełen przygód, humoru, fantazji, magii, ze świetnymi piosenkami, ciekawymi układami choreograficznymi, oraz barwnymi kostiumami!

Sobota, 21 października, godz. 9:30 am w Irish American Heritage Center, 4626 N. Knox Ave, Chicago, IL

Cena biletu:

• Uczniowie: $18 (w cenę został wliczony przejazd autokarem)
  • Dorośli: $20

Reżyseria: Kinga Modjeska / Scenariusz: Kinga Modjeska, Anna Radzikowska / Scenografia: Joanna Kapuścieńska, Steven Olivieri, Małgorzata Smutek / Kostiumy: Joanna Kapuścieńska, Nevena Todorovic, Patricia Stepniak / Współpraca: Andy Dylewski / Make up: Mariola Urbanek, Małgorzata Kwaśniewicz, Anna Chiliński/ Oświetlenie, nagłośnienie: Liquitt Solutions/ Organizacja widowni: Małgorzata Mokrzycka Zieliński, Marzena Pyszniak

Występują: Kinga Modjeska, Dariusz Borysiewicz, Grzegorz Chiliński, Grażyna Gospodarska Kwintal, Aleksandra Mierzejewska, Arletta Gromek, Anna Dolecki, Ashley Ptak oraz STUDIO TEATRALNE MODJESKA

Serdecznie zapraszamy!

Dziennik Związkowy Wyświetl wszystkich