Partnerzy szkoły

Zbigniew Herbert
Wyświetl wszystkich

Swift Nature Camp

Swift Nature Camp to kolonie w Wisconsin dla dzieci w wieku 6-17 lat. Od 22 lat przyjeżdżają tam dzieci nie tylko z USA ale także z całego świata.

Według filozofii SNC kolonie powinny być zabawą, ale co ważniejsze, powinny pomagać dzieciom stawać się lepszymi ludźmi. Jest wiele zadowolonych rodzin, które skorzystały z oferty SNC.

SNC oferuje również turnus dla dzieci, które nigdy nie były na koloniach. To specjalny turnus tylko dla “pierwszaków” w niskich grupach wiekowych.

Swift Nature Camp jest akredytowany przez American Camp Association. Gwarancja zwrotu wpłaty dla zawiedzionych!

Zobacz reklamę Swift Nature Camp w formacie PDF lub odwiedź stronę SNC pod adresem swiftnaturecamp.com

Więcej informacji udziela pani Jola Lorenz pod numerem 630-654-8036 lub swiftcamp@aol.com

Swift Nature Camp

Polub nas na FB