Wiadomości

Zbigniew Herbert
Wyświetl wszystkie

II edycja Plastycznych Fantazji roku szkolnego 2022/2023

28 stycznia 2023 rozpoczynamy II Edycję PLASTYCZNYCH FANTAZJI, która będzie trwała do 25 marca 2023.

Fantazje plastyczne to forma zajęć pozalekcyjnych dla wszystkich chętnych uczniów. Już pierwsza edycja przerosła nasze oczekiwania. Duże zainteresowanie tą formą aktywności pozalekcyjnej sprawiło, że musieliśmy zorganizować zajęcia w dwóch grupach.

W trakcie zajęć realizowane są różnorodne projekty plastyczne i artystyczne. Z uwagi na ograniczony czas trwania zajęć, nauczyciele przygotowują projekty i pomagają dzieciom w ich wykonaniu, jeżeli zachodzi taka potrzeba. W grupach panuje fantastyczna koleżeńska atmosfera. Starsi uczniowie chętnie pomagają swoim młodszym kolegom i mamy jeszcze chwilę na zrobienie wspólnych zdjęć.

Ta forma zajęć pozalekcyjnych to nie tylko projekty - to budowanie fantastycznych, koleżeńskich relacji, to budowanie przyjaźni pomiędzy uczniem i nauczycielem.

Poprzez organizację tego typu aktywności wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom uczniów i ich rodziców, pomagamy utrwalać przyjaźnie, a jednocześnie utrwalamy język polski, porozumiewając się w trakcie zajęć wyłącznie w języku ojczystym.

Tegoroczne Edycje Plastycznych Fantazji prowadzą pani Anna Majchrowicz i pani Sandra Woźniak.

 

Partner szkoły

Stowarzyszenie "Wspólnota Polska" Wyświetl wszystkich

Polub nas na FB