Partnerzy szkoły

Dzięki wspaniałym partnerom szkoły im. Herberta - firmom, instytucjom oraz osobom prywatnym - możemy efektywniej uczyć i promować język, kulturę i historię Polski nie tylko wśród polonijnej młodzieży, ale również w środowiskach amerykańskich i innych grupach etnicznych i narodowościowych.

Jeśli chcielibyście Państwo zostać naszym partnerem, zapraszamy do współpracy!

Lista partnerów szkoły

Dziennik Związkowy

Dziennik Związkowy to najstarsza polskojęzyczna gazetą codzienna w USA. Dziennik Związkowy powstał w styczniu roku 1908 i od tego czasu wychodzi nieprzerwanie, będąc tym samym najstarszą polskojęzyczną gazetą na świecie wydawaną bez przerwy.

VC Taxes & Accounting Wioletta Cieply

Od ponad 17 lat, Wioletta Cieply oferuje profesjonalne usługi rozliczania podatków indywidualnych i biznesowych oraz szeroki wachlarz usług związanych z księgowością i prowadzeniem firmy.

Global Seal of Biliteracy

Aby bardziej podkreślić i docenić umiejętności posługiwania się językiem polskim, od dwóch lat przeprowadzamy pisemny egzamin maturalny na podstawie stanowego testu poprawności językowej Stamp 4S.

Stowarzyszenie "Wspólnota Polska"

Stowarzyszenie "Wspolnota Polska" działa pod patronatem Senatu Rzeczypospolitej Polskiej i współpracuje z Ministrem Spraw Zagranicznych stale rozwijając zakres zaangażowania w celu umacnianiu więzi Polonii i Polaków zamieszkałych za granicą z Polską.

Polish Roman Catholic Union of America

Zjednoczenie Polskie Rzymsko-Katolickie w Ameryce (Polish Roman Catholic Union of America, PRCUA) z siedzibą w Chicago, jest najstarszą, niedochodową organizacją polonijną działającą nieprzerwanie od założenia w 1873 roku do dzisiaj.

Polish & Slavic Federal Credit Union

PSFCU jest częścią społeczności, której służy. Z wypracowanego zysku unii korzystają wszyscy jej członkowie, a także reprezentowana przez nich okoliczna społeczność.