Wiadomości

Zbigniew Herbert
Wyświetl wszystkie

Dlaczego przedszkole jest ważne?

Ostatnio obserwujemy tendencje wzrostu zainteresowania przedszkolem w polskich szkołach sobotnich. Jest to bardzo ważne nie tylko z punktu widzenia rozwoju dziecka, ale również z uwagi na akceptację w nowym środowisku.

Uczęszczanie dziecka do przedszkola sprawia, ze pokonuje ono barierę aklimatyzacji w nowym otoczeniu poprzez zabawę, współdziałanie w grupie i przestrzeganie wyznaczonych reguł. Przedszkole ułatwia również większą koncentrację dziecka w póżniejszym etapie nauki w polskiej szkole, nauki polskiego języka, którego potem już się nie zapomina.

Dlatego gorąco zachęcamy Państwa do zapisywania dzieci do naszych grup przedszkolnych. W naszej szkole przyjmujemy dzieci już od trzeciego roku życia - im wcześniej, tym lepiej i łatwiej! :)

Zapraszamy do przedszkola!

Partner szkoły

Dziennik Związkowy Wyświetl wszystkich

Polub nas na FB