Wiadomości

Zbigniew Herbert
Wyświetl wszystkie

Portal Dobra Polska Szkoła o naszym Klubie Młodego Czytelnika!

Znany polinijny portal "Dobra Polska Szkoła" zamieścił dzisiaj artykuł o Klubie Młodego Czytelnika, który niedawno ruszył przy szkole im. Herberta jako inicjatywa zajęć pozaszkolnych.

Danuta Świątek, autorka artykułu, w ciepłych słowach przedstawiła pierwsze spotkanie Klubu, podczas którego dzieci czytały "Lokomotywę" Juliana Tuwima. A nasz lisek, H.R.Bert, gorąco kibicował naszym wspaniałym czytelnikom!

Jest nam niezmiernie miło, że działalność klubu została zauważona - dołożymy wszelkich starań, żeby spotkania naszych najmłodzysch cztelników były pasjonujące i zachęciły ich do czytania również w starszym wieku!

Przeczytaj artykuł na "Dobra Polska Szkoła".

Spotkanie Klubu Czytelnika

Partner szkoły

Gentle Touch Dentistry Wyświetl wszystkich

Polub nas na FB