Kiermasz Taniej Książki dla uczniów i przyjaciół szkoły Herberta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i opiekunów, informujemy, że 25 sierpnia w godzinach od 10:00 do 12:00 w siedzibie szkoły w Palos Heights odbędzie się Kiermasz Taniej Książki.

Kiermasz Taniej Książki

Początek roku szkolnego to niemały wydatek, zwłaszcza dla rodzin wielodzietnych. Doskonale rozumiemy jak wiele kosztuje przygotowanie dziecku “szkolnej wyprawki”, a oszczędzić można nie tylko kupując podręczniki po niższych cenach, ale również je sprzedając. Dlatego głównym celem naszego kiermaszu jest umożliwienie odsprzedania podręczników używanych.

Zapraszamy wszystkich, zarówno tych, którzy są zainteresowaniu sprzedażą podręczników, jak i tych z Państwa, którzy chcieliby zakupić podręczniki w bardzo konkurencyjnych cenach.

Do zobaczenia na Kiermaszu!

Jeżeli macie Państwo pytania prosimy o kontakt emailowy na info@szkolaherberta.com lub telefoniczny pod numerami (630) 863-2759 lub (773) 822-484

Stowarzyszenie "Wspólnota Polska" Wyświetl wszystkich