Wiadomości

Zbigniew Herbert
Wyświetl wszystkie

Wielkie Szkolne Kolędowanie 2023 "Leć kolędo, leć!"

16 grudnia 2023 odbyło się w naszej szkole z udziałem uczniów Wielkie Szkolne Kolędowanie "Leć kolędo, leć!".

Każda klasa, począwszy od grupy przedszkolnej do klasy XI, zaprezentowała publiczności wybraną przez siebie kolędę lub pastorałkę. Koncertem kolęd rozpoczęliśmy świąteczny czas Bożego Narodzenia. Było to wyjątkowo wzruszające wydarzenie, pełne ekspresji i niezapomnianych wrażeń. Barwne, kolorowe stroje i uśmiechnięte twarze dzieci wprowadziły nas w niepowtarzalny, świąteczny nastrój.

W naszym kolędowaniu uczestniczyli rodzice i zaproszeni goście. Obecni byli m.in. Desiree Saciński (Secretary of Adult Culture Group of PRCUA), Dylan Skowyra (Prince Charming), Amilia Szwajnos (Cinderella Runner Up) oraz Anna Smetek, absolwentka naszej szkoły (Królowa Związku Podhalan w Ameryce Północnej).

Koncert przygotowała pani Kinga Pierwoła-Truta przy ogromnym zaangażowaniu nauczycieli, rodziców i uczniów. Wszystkim należą się duże brawa. Słowa uznania należą się również naszym fotoreporterom, pani Sandrze Woźniak i panu Mariuszowi Lesiakowi. To dzięki nim możemy podziwiać fantastyczne zdjęcia i nagrania. Zapraszamy na nasz portal na Facebooku, na którym dostępne są zdjęcia i nagrania.

Podziękowania należą się również wszystkim tym, którzy przygotowali dekoracje i piękną scenografię występu. Choinka udekorowana była ozdobami wykonanymi własnoręcznie przez uczniów szkoły w ramach "Kreatywnej Pracy Domowej". Dziękujemy również rodzicom za piękne stroje uczniów i ich odświętny wygląd.

Wszyscy wspólnie sprawiliśmy, że nasze Wielkie Szkolne Kolędowanie "Leć kolędo, leć!" wywołało ogrom wzruszeń i wprowadziło nas w magiczny czas Bożego Narodzenia. Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie spokój i radość, a Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem.

Życzymy najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Partner szkoły

Polish & Slavic Federal Credit Union Wyświetl wszystkich

Polub nas na FB