Kolejne wsparcie finansowe dla Szkoły im. Herberta od stowarzyszenia "Wspólnota Polska"

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, iż Szkoła Języka i Kultury Polskiej im. Zbigniewa Herberta w Palos Haights ponownie otrzymała wsparcie finansowe od Stowarzyszenia “Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach sprawowania opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2018 roku w kategorii refundacji opłaty za wynajem lokalu.

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Wspólnota Polska

W tym roku szkoła otrzymała wsparcie w w wysokości $2,387.02 na poczet zwrotu części opłat za wynajem pomieszczeń.

Powyższa kwota została przyznana naszej szkole na podstawie dokumentacji bankowej, prawnej oraz rozliczenia księgowego, przygotowanych przez Prezes Szkoły Irenę Woźniak.

Stowarzyszenie "Wspólnota Polska" Wyświetl wszystkich