Wiadomości

Zbigniew Herbert
Wyświetl wszystkie

Konkurs na Książkę Roku 2017

Zachęcamy wszystkich do oddania głosu na książkę autorstwa naszej nauczycielki Ewy Krzywiec pod tytułem "Wspomnisz moje słowo". Aby to zrobić, wystarczy wybrać pozycję numer 95 na liście znajdującej się na stronie Konkursu Literackiego "Brakująca Litera"

„Wspomnisz moje słowo” to pełna optymizmu opowieść o miłości i szczęściu, które mogą nas spotkać w każdej chwili i w każdym wieku, nawet gdy porzuciliśmy już marzenia i nie oczekujemy czegoś lepszego od losu. Pola i Joluśka – mimo skrajnie różnych charakterów – to przyjaciółki na dobre i na złe...

Konkurs Literacki "Brakująca Litera" jest niezależnym rankingiem książek, w którym głosują czytelnicy, a zwycięzcy nie są pozycjami sztucznie wypromowanymi przez sztab marketingowców. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie konkursu oraz stronie konkursu na Facebooku.

Zapraszamy!

Partner szkoły

Polish & Slavic Federal Credit Union Wyświetl wszystkich

Polub nas na FB