Wiadomości

Zbigniew Herbert
Wyświetl wszystkie

Konsultacje logopedyczne w szkole im. Z. Herberta

Dyrekcja szkoły ma ogromną przyjemność przekazać informację o możliwości konsultacji logopedycznych w naszej szkole.

Realizując Państwa oczekiwania, w dniu 25 lutego podczas zajęć szkolnych nasi uczniowie będą poddani badaniom logopedycznym określającym ich poziom poprawności językowej.

Specjalista, który będzie pracował z zainteresowanymi uczniami to pani Natalia Ludera - z wykształcenia filolog angielski oraz logopeda pracujący z dziećmi dwujęzycznymi oraz z dziećmi z niedokształceniem i niepłynnością mowy. Obszarem zainteresowań pani Natalii jest również wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. W zakresie jej ekspertyzy leży również praca z dziećmi z dysleksją, dysgrafią, i dysortografią. W swojej pracy wykorzystuje różne metody, które mają wpływ na efektywne uczenie się. Jedną z nich jest Metoda krakowska opracowana przez prof. J.Cieszyńską oraz Metoda dobrego startu Marty Bogdanowicz. Obie te metody symulują zaburzone funkcje oraz koordynację wzrokową, słuchową i ruchową.

UWAGA
Rezultaty badań logopedycznych będą podane tylko wychowawcom klas oraz rodzicom i/lub prawnym opiekunom. Rodzice, którzy nie wyrażają zgody na badanie logopedyczne proszeni są o kontakt z wychowawcą.

Partner szkoły

Global Seal of Biliteracy Wyświetl wszystkich

Polub nas na FB