Wiadomości

Zbigniew Herbert
Wyświetl wszystkie

Gala Pasowania na Ucznia 2024

Dnia 13 stycznia 2024 odbyła sie w naszej szkole uroczystość Pasowania na Ucznia. Do pasowania przystąpiło 33 pierwszoklasistów, którzy złożyli uroczyste ślubowanie i oficjalnie zostali przyjęci w grono uczniów naszej szkoły.

W uroczystości brali udzuał uczniowie klasy 1a - wychowawczyni pani Joanna Kot - oraz uczniowie klasy 1b pod opieką pani Szarloty Miśkiewicz. Uroczystości Pasowania dokonała Dyrektor Szkoły, Irena Woźniak. 

Po uroczystości Pasowania uczniowie otrzymali prezenty w postaci plecaków od firmy Sling TV oraz maskotki sponsorowane przez panią Małgorzatę i Arkadiusz Warneckich. W trakcie zorganizowanego przez rodziców poczęstunku były też gry i zabawy zorganizowane przez pana Tomka "Super Tomasz for kids".

Pasowanie to bardzo ważna uroczystość nie tylko dla najmłodszych ale również dla ich rodziców, dziadków i bliskich. Pięknie zaśpiewane piosenki, z przejęciem wypowiadane teksty oraz fantastyczne układy choreograficzne, wycisnęły niejedną łezkę w oku bliskich. Ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.

Zapraszamy do obejrzenia relacji na profilu szkoły na Facebooku.

Uczniom klas pierwszych życzymy aby ten rok był pełen nowych wyzwań i początkiem nowej edukacyjnej przygody, która będę wspominać po latach.

Partner szkoły

Polish Roman Catholic Union of America Wyświetl wszystkich

Polub nas na FB