Wiadomości

Zbigniew Herbert
Wyświetl wszystkie

Przedświąteczne wydarzenia w parafii Sacred Heart w Palos Hills

Parafia Sacred Heart w Palos Hill uprzejmie informuje o:

  • spowiedzi wielkopostnej, która odbędzie się w języku polskim i angielskim w najbliższą sobotę, tj. 8 kwietnia 2017 w godzinach 1:00pm - 3:00pm

  • Plenerowej Drodze Krzyżowej, która odbędzie się w Niedzielę Palmową, 9 kwietnia 2017. Nabożeństwo rozpocznie się na parkingu w Crook Creek Woods (10360 S Kean Ave w Palos Hills) o godzinie 3:00pm, a zakończy się na Cmentarzu Serca Pana Jezusa przy tej samej ulicy. Będzie to wspaniała okazja do przygotowania się do Wielkiego Tygodnia i lepszego zrozumienia znaczenia tych dni.

Zapraszamy!

Partner szkoły

VC Taxes & Accounting Wioletta Cieply Wyświetl wszystkich

Polub nas na FB