Wiadomości

Zbigniew Herbert
Wyświetl wszystkie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 już niebawem!

W sobotę, 10 września 2016 roku rozpoczynamy kolejny rok w naszej szkole. Mamy nadzieję, że będzie równie emocjonujący i udany jak poprzedni.

Zeszły rok był pełen nowych doświadczeń, ale bez problemu udało nam się rozwiązać wszystkie problemy. Mamy też, jak widać, nową stronę internetową, na której będziemy zamieszczać wszystko, co ważne: wiadomości, komunikaty, zdjęcia, a może i czasem plotki :)

Podobnie jak w zeszłym roku mamy świetną kadrę nauczycielską, rodzice są fantastyczni, a i osób do pomocy nie brakuje. Dzięki temu jesteśmy jedną z najlepszych szkół polonijnych, która zapewnia najwyższą jakość nauczania, nowoczesne metody dydaktyczne oraz program dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych uczniów.

Do zobaczenia w szkole!

Partner szkoły

Global Seal of Biliteracy Wyświetl wszystkich

Polub nas na FB