Zaproszenie wielkopostne do parafii Sacred Heart w Palos Hills

Drodzy Rodzice,

Wielki Post to czas pokuty i nawrócenia. Liturgia w tym okresie jest dość wyciszona, przybliża nam wydarzenia z historii zbawienia, szczególnie mękę i śmierć Jezusa.

W imieniu proboszcza parafii Sacred Heart w Palos Hills, księdza Jacka Wrony, oraz księdza dra Ryszarda Gronia, koordynatora programu nauczania religii w szkole im. Herberta, zapraszamy do wzięcia udziału w nabożeństwach wielkopostnych oraz różnego rodzaju wydarzeniach umacniających naszą wiarę.

Już dziś (piątek, 10 marca) po Drodze Krzyżowej o godzinie 8.30 wieczorem odbędzie się Misterium Tajemnicy Mszy św. wg. objawień Cataliny Rivas.

W każdy piątek o godzinie 8:30pm bedzie odbywać się na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w języku polskim. Gorzkie żale śpiewane są po niedzielnej Mszy św. o godzinie 12 w południe.

Szczególnie zapraszamy na Drogę Krzyżową w dniu 17 marca - zostanie ona poprowadzona przez uczniów naszej szkoły!

Pobierz pliki

Dziennik Związkowy Wyświetl wszystkich