Wiadomości

Zbigniew Herbert
Wyświetl wszystkie

Sierpniowe zapisy na rok szkolny 2021/2022

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować o zapisach na rok szkolny 2021/2022, które odbywają się w każdą niedzielę sierpnia w godzinach od 12:00 pm do 2:00 pm przy kościele Sacred Heart w Palos Hills. Kolejne terminy to 22 i 29 sierpnia.

Zachęcamy zwłaszcza tych z Państwa, którzy nie dokonali jeszcze rejestracji. Rejestracja jest obowiązkowa przed rozpoczęciem roku szkolnego w celu właściwej organizacji pracy, sporządzenia aktualnych list poszczególnych klas i przydziału nauczycieli.

W dniach rejestracji sprzedajemy również podręczniki.

Rok szkolny 2021/2022 rozpoczynamy 11 września o godzinie 9:00 rano zgodnie z naszym Kalendarzem Zajęć na rok 2021/2022 dostępnym na stronie szkoły: https://www.szkolaherberta.com/kalendarz-zajec.html

Zajęcia odbywać się będą w salach lekcyjnych, ale podobnie jak w roku minionym, obowiązywać nas będą restrykcje związane z COVID-19, nałożone przez Illinois State Board of Education, Archidiecezję Chicago, jak i gospodarzy budynku - Chicago Christian High School. Spełniamy wszystkie warunki pozwalające na prowadzenie zajęć w salach lekcyjnych z zachowaniem warunków bezpieczeństwa.

Przypominamy również o zakazie przynoszenia do szkoły produktów orzechowych z uwagi na uczulenia wśród niektórych uczniów.

Nauka religii odbywać się będzie w każdą sobotę w godzinach od 9:00 am do 10:00 am - zgodnie z kalendarzem szkolnym. Możliwość zapisania ucznia tylko na zajęcia katechetyczne uzależniona jest od wolnych miejsc w poszczególnych klasach.

Informacje o zajęciach pozalekcyjnych otrzymacie Państwo w trakcie roku szkolnego.

Wszystkim życzymy aby ten rok był bezpieczny, żebyśmy mogli osiągnąć zamierzone cele, i aby był to czas spokojnej i efektywnej pracy, dającej zadowolenie uczniom i rodzicom oraz satysfakcję nauczycielom i pracownikom szkoły.


Serdecznie zapraszamy!

Partner szkoły

Dziennik Związkowy Wyświetl wszystkich

Polub nas na FB