Wiadomości

Zbigniew Herbert
Wyświetl wszystkie

Szkolenie metodyczne dla nauczycieli od klas przedszkolnych do klas VI

Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Ameryce oraz Szkoła Języka i Kultury Polskiej im. Z. Herberta informują, że w środę, 18 kwietnia, o godz 7:00pm odbędzie się szkolenie metodyczne dla nauczycieli od klas przedszkolnych do klas VI. Spotkanie będzie miało miejsce w siedzibie Zrzeszenia Nauczycieli Polskich przy 6544 W. Higgins Ave w Chicago.

Dzieci w szkole

Autorka podręczników, Małgorzata Pawlusiewicz poruszy ciekawe tematy dotyczące współpracy szkoły z rodzicami, zagrożeń, jakie niesie współczesna cywilizacja, oraz metod pracy z dziećmi w szkole i w domu. Ze względu na wartość merytoryczną spotkania oraz bezpośrednio związanego z nim celu podniesienia efektywności nauczania, mile widziani będą dyrektorzy szkół oraz rodzice dzieci.

Dodatkowo zostaną zaprezentowane nowe ćwiczenia do kl. I oraz skorelowane z podręcznikami pomoce naukowe (plansze), takie jak "Maja uczy się i bawi" oraz "Kubuś idzie do szkoły".

Nauczyciele zostaną także poinformowani o zrealizowanym w Zrzeszeniu bardzo ciekawym i użytecznym projekcie, dotyczącym ćwiczeń w słuchaniu otaczającej dziecko przyrody w zależności od pory roku.

Natomiast w sobotę, 28 kwietnia, od godz 1:00pm do 3:00pm zostanie powtórzona prezentacja dla nauczycieli, dyrektorów i rodziców z południowej części aglomeracji chicagowskiej. Miejscem spotkania będzie audytorium Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. Z. Herberta pod adresem 12001 S. Oak Park Ave w Palos Heights.

Serdecznie zapraszamy!

Partner szkoły

Dziennik Związkowy Wyświetl wszystkich

Polub nas na FB