Wiadomości

Zbigniew Herbert
Wyświetl wszystkie

Uczeń naszej szkoły został kandydatem do tytułu księcia na balu "Cinderella and Prince Charming Ball 2023".

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że Maciej Truty, uczeń klasy pierwszej licealnej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. Zbigniewa Herberta, znalazł się wśród kandydatów do tytułu księcia 2023.

18 listopada 2023 roku, na balu "Kopciuszka i Księcia", drogą losowania zostanie wyłoniona para - Kopciuszek i Książe 2023. Bal corocznie organizowany jest przez Adult Culture Group Polish Roman Catholic Union of America.

Jesteśmy dumni, że właśnie nasz uczeń jest jednym z kandydatów do tego prestiżowego wyróżnienia.

Maciej jest nie tylko wzorowym uczniem - posiada ogromne walory kultury osobistej, okazuje szacunek nauczycielom i pracownikom szkoły. Aktywnie uczestniczy w życiu naszej szkoły poprzez udział w okolicznościowych akademiach i konkursach szkolnych i poza szkolnych. Od siedmiu lat tańczy w zespole Southwest Center of Polish Dancing. Obecnie jest członkiem zespołu "Wesoły Lud". Jest uczniem Reavis High School gdzie należy do drużyny futbolowej i zapaśniczej. Oprócz zajęć sportowych ma zamiłowania artystyczne i fantastycznie gra na gitarze. Dumą napawa fakt, że jest kandydatem do konkursu, ponieważ cieszą nas nie tylko osiągnięcia szkolne naszych uczniów, ale również pozaszkolne.

Gratulujemy Maćkowi i jego rodzicom, a wszystkim kandydatom do tytułu księcia życzymy powodzenia!

Maciej Truty

Partner szkoły

Dziennik Związkowy Wyświetl wszystkich

Polub nas na FB