Wsparcie finansowe 2021 dla Szkoły im. Herberta od stowarzyszenia "Wspólnota Polska"

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż Szkoła Języka i Kultury Polskiej im. Zbigniewa Herberta w Palos Heights ponownie otrzymała wsparcie finansowe od Stowarzyszenia “Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów RP w ramach sprawowania opieki nad Polonią i Polakami za Granicą w 2021 roku.

Nazwa zadania publicznego: “Wsparcie utrzymania i funkcjonowania Szkół Polonijnych w USA, Kanadzie i Australii”. Całkowita wartość zadania publicznego: 890,134.64 złotych.

W tym roku nasza szkoła otrzymała wsparcie w wysokości $5,744.93.

Zadanie publiczne “Wsparcie utrzymania i funkcjonowania Szkół Polonijnych w USA, Kanadzie i Australii” dotyczy m. in. dofinansowania wynajmu pomieszczeń i opłat eksploatacyjnych, dofinansowania kosztów wynagrodzeń dla nauczycieli oraz innych bieżących kosztów dotyczących utrzymania szkół.

Polish & Slavic Federal Credit Union Wyświetl wszystkich