Wiadomości

Zbigniew Herbert
Wyświetl wszystkie

Wsparcie finansowe 2022 dla Szkoły im. Herberta od stowarzyszenia "Wspólnota Polska"

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż Szkoła Języka i Kultury Polskiej im. Zbigniewa Herberta w Palos Heights ponownie otrzymała wsparcie finansowe od Stowarzyszenia “Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów RP w ramach sprawowania opieki nad Polonią i Polakami za Granicą w 2022 roku.

Nazwa zadania publicznego: “Wsparcie utrzymania i funkcjonowania Szkół Polonijnych w USA, Kanadzie i Australii”. Całkowita wartość zadania publicznego: 443 488,97 złotych.

W tym roku nasza szkoła otrzymała wsparcie w wysokości $6 429,66.

Zadanie publiczne “Wsparcie utrzymania i funkcjonowania Szkół Polonijnych w USA, Kanadzie i Australii” dotyczy m. in. dofinansowania wynajmu pomieszczeń i opłat eksploatacyjnych, dofinansowania kosztów wynagrodzeń dla nauczycieli oraz innych bieżących kosztów dotyczących utrzymania szkół.

 

Partner szkoły

VC Taxes & Accounting Wioletta Cieply Wyświetl wszystkich

Polub nas na FB