Wsparcie finansowe dla Szkoły im. Herberta

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, iż Szkoła Języka i Kultury Polskiej im. Zbigniewa Herberta w Palos Haights otrzymała wsparcie finansowe od Stowarzyszenia “Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach sprawowania opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2017 roku w kategorii refundacji opłaty za wynajem lokalu.

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Wspólnota Polska

W tym roku szkoła otrzymała wsparcie w w wysokości (tysiąc dziewięćset pięćdziesiąt dziewięć dolarów i czterdzieści jeden centów) $1,959.41 na poczet zwrotu części opłat za wynajem pomieszczeń.

Dofinansowanie otrzymała szkoła na podstawie wysłanej dokumentacji bankowej, prawnej oraz rozliczenia księgowego, przygotowanego przez Prezes Szkoły Irenę Woźniak i Dyrektor Agatę Kopacką.

Global Seal of Biliteracy Wyświetl wszystkich