Wyjazd grupowy na paradę Konstytucji 3 maja odwołany

Szanowni Rodzice,

Z żalem informujemy, iż ze względu na niewystarczającą ilość chętnych, jesteśmy zmuszeni odwołać szkolny wyjazd grupowy na tradycyjną paradę z okazji obchodów uchwalenia Konstytucji 3 maja.

W związku z powyższym, obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja odbędą się w szkole. Zachęcamy wszystkich uczniów do ubioru w biało-czerwone barwy.

Gorąco namawiamy wszystkich rodziców do uczestnictwa z dziećmi w tym fantastycznym wydarzeniu, rokrocznie gormadzącym tysiące osób. W tym roku odbędzie się ono w sobotę, 6 maja, i będzie to już 126 parada upamiętniająca uchwalenie w roku 1791 pierwszej w Europie i drugiej na świecie konstytucji. Poza aspektem historycznym, będzie to również dla młodszych uczestników doskonała okazja do lepszego poznania tradycji i kultury Polski.

Podniesienie flagi przy Daley Plaza odbędzie się w niedzielę, 7 maja, dwukrotnie o godzinie 9:00 i 10:00 rano.

W razie pytań prosimy o kontakt: (773) 822-4841 lub info@szkolaherberta.com

Polish Roman Catholic Union of America Wyświetl wszystkich