Wiadomości

Zbigniew Herbert
Wyświetl wszystkie

Zapisy na rok szkolny 2019/2020

Drodzy Państwo,

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 marca br. rozpoczęliśmy zapisy do szkoły im. Herberta na rok szkolny 2019/2020. Zapisy odbywają się w budynku szkolnym w godzinach od 9:00 am do 1:00 pm w każdą sobotę lekcyjną (zobacz kalendarium zajęć).

UWAGA! Ponieważ jesteśmy szkołą, która kładzie nacisk nie tylko na rozwój uczniów ale również samej szkoły, już wkrótce ruszy system rejestracji uczniów online połączony z obsługą płatności kartami płatniczymi i bezpośrednio z konta bankowego.

Nasz nowy system jest w trakcie budowy i ruszy wkrótce pełną parą! Tymczasem prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości i rejestrację tradycyjnie przez wypełenie poniższych wniosków.

Z uwagi na duże zainteresowanie zapisami uczniów do klas młodszych, zwracamy się z prośbą do rodziców o jak najszybsze dokonanie rejestracji. Jest to niezbędne do zaplanowania przydziału nauczycieli do klas na nadchodzący rok szkolny.

Jeśli chcą Państwo aby Wasze dzieci poznały nie tylko język ale również przebogatą historię i kulturę Polski, nasza szkoła jest doskonałym rozwiązaniem.

Szkoła Języka i Kultury Polskiej im. Z. Herberta w Palos Heights zapewnia:

  • wysoki, nowatorski poziom nauczania oraz doświadczoną kadrę pedagogiczną,
  • naukę języka polskiego na wszystkich poziomach nauczania: od przedszkola do klas licealnych,
  • klasę dwujęzyczną (blingual classes) oraz program katechezy w języku polskim,
  • naukę języka hiszpańskiego,
  • przygotowanie do egzaminu certyfikatowego z języka polskiego.

 

Serdecznie zapraszamy!

Zapisy na rok 2019/2020

Partner szkoły

Polish & Slavic Federal Credit Union Wyświetl wszystkich

Polub nas na FB