Wiadomości

Zbigniew Herbert
Wyświetl wszystkie

Zapisy na rok szkolny 2020/2021

Drodzy Państwo,

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 kwietnia br. rozpoczęliśmy zapisy do szkoły im. Herberta na rok szkolny 2020/2021. Ze względu na obecną suytację związaną z ograniczeniami dot. epidemii Covid-19 zapisy tymczasowo odbywają się wyłącznie listownie.

System rejestracji uczniów online znajduje się w końcowej fazie budowy i ruszy wkrótce pełną parą! Tymczasem prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości i rejestrację przez wypełenie i odesłanie poniższego wniosku.

UWAGA!
Kwestionariusz zapisu wraz z zaliczką w wysokości $100 prosimy wysyłać na adres korespondencyjny szkoły:

PO BOX 516
Lemont, IL 60439

Z uwagi na duże zainteresowanie zapisami uczniów do klas młodszych, zwracamy się z prośbą do rodziców o jak najszybsze dokonanie rejestracji. Jest to niezbędne do zaplanowania przydziału nauczycieli do klas na nadchodzący rok szkolny.

Jeśli chcą Państwo aby Wasze dzieci poznały nie tylko język ale również przebogatą historię i kulturę Polski, nasza szkoła jest doskonałym rozwiązaniem.

Szkoła Języka i Kultury Polskiej im. Z. Herberta w Palos Heights zapewnia:

  • wysoki, nowatorski poziom nauczania oraz doświadczoną kadrę pedagogiczną,
  • naukę języka polskiego na wszystkich poziomach nauczania: od przedszkola do klas licealnych,
  • klasę dwujęzyczną (blingual classes) oraz program katechezy w języku polskim,
  • naukę języka hiszpańskiego,
  • przygotowanie do egzaminu certyfikatowego z języka polskiego.

 

Serdecznie zapraszamy!

Zapisy na rok 2020/2021

Partner szkoły

VC Taxes & Accounting Wioletta Cieply Wyświetl wszystkich

Polub nas na FB