Wiadomości

Zbigniew Herbert
Wyświetl wszystkie

Zapraszamy do zapoznania się ze specjalną ofertą PRCUA

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zjednoczenia Polskiego Rzymsko-Katolickiego w Ameryce (Polish Roman Catholic Union of America – PRCUA), a w szczególności PRCUALife - organizacji podlej PRCUA, która zajmuje się ubezpieczeniami na życie.

PRCUA jako najstarsza, niedochodowa organizacja polonijna dofinansowuje edukację młodzieży w zakresie nauki języka polskiego i tańca ludowego. Już cztery polskie szkoły w aglomeracji Chicago oraz 23 zespoły taneczne na terenie stanów Illinois, Ohio, Michigan i Indiana działają pod patronatem Zjednoczenia Polskiego Rzymsko-Katolickiego w Ameryce – możemy do nich dołączyć! Szkoły te otrzymując od PRCUA dotacje finansowe, udoskonalają swoje programy, a rodzicom uczniów oferują zniżki w opłatach za naukę.

Oferta PRCUA dla Szkoły im. Herberta

By wstąpić do PRCUALife i korzystać z wielu innych oferowanych przez PRCUALife profitów należy wykupić dziecku oferowane przez PRCUALife ubezpieczenie na życie. Krok ten zabezpieczy waszą rodzinę na przyszłość, a oferowane przez PRCUA korzyści spłacą koszt zakupionego ubezpieczenia!

Zakup polisy na $10,000 typu „5-year Limited Pay Whole Life” dla uczennicy zerówki to niewiele ponad $200 rocznie przez 5 lat. Ubezpieczenie zapewnia pokrycie do końca życia, podobnie i członkostwo w PRCUALife jest dożywotnie. Oferta PRCUALife obejmuje konkurencyjne ubezpieczenia terminowe i bezterminowe, jak również wysoko oprocentowane konta emerytalne. Wśród korzyści członkowskich dla młodzieży uczącej się PRCUALife oferuje także stypendia naukowe, możliwość uczestnictwa w turniejach sportowych, bezpłatne publikacje edukacyjne i wiele więcej!

Szczegółowych informacji o ofercie finansowej udziela agent PRCUALife, pani Joanna Kot pod numerem telefonu (708) 359-3107. Zachęcamy również do kontaktu emailowego marketing@prcua.org. Więcej informacji dotyczących PRCUA można uzyskać na www.prcua.org

Jeżeli macie Państwo pytania związane ze współpracą szkoły z PRCUA prosimy o kontakt emailowy na info@szkolaherberta.com lub telefoniczny pod numerem (630) 863-2759

Partner szkoły

Stowarzyszenie "Wspólnota Polska" Wyświetl wszystkich

Polub nas na FB