Wiadomości

Zbigniew Herbert
Wyświetl wszystkie

Zapraszamy na Bal Szkolny 2019!

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Zachęcamy wszystkich z Państwa do uczestnictwa w naszym Balu Szkolnym 2019, który odbędzie się dnia 16 lutego 2019.

Dochód z balu jak zwykle przeznaczony będzie w całości na potrzeby szkoły. Jesteśmy szkołą z zaledwie 3-letnią tradycją, ale te trzy lata są niewątpliwym sukcesem, o czym świadczy wzrastająca z roku na rok liczba uczniów.

W ciągu tego okresu wzbogaciliśmy się m.in. o sztandar, olejny obraz naszego patrona, profesjonalny sprzęt nagłośniający z bezprzewodowymi mikrofonami oraz rzutnik multimedialny. Posiadamy też fantastyczne warunki lokalowe, a co roku staramy się o dofinansowanie ze stowarzyszenia Wspólnota Polska na pokrycie kosztu wynajmu: https://www.szkolaherberta.com/wiadomosci/kolejne-wsparcie-finansowe-dla-szkoly-herberta.html

Obecnie planujemy zakup strojów ludowych z różnych regionów Polski, które będą wykorzystywane na szkolnych uroczystościach. Dzięki nim chcemy również wzbogacić wiedzę naszych uczniów o kulturze i folklorze polskim, naszych tradycjach i dziedzictwie kulturowym.

Zachęcamy Państwa do uczestnictwa w Balu i tym samym do wsparcia wsparcia naszej działalności!

Bal Szkolny 2019
16 lutego 2019, godzina 19:00 (7:00pm)
Crystal Grand Banquets Hall
12416 S Archer Ave, Lemont, IL
Cena biletu $60 / osobę.

Bal Szkolny 2019 Szkoła im. Herberta

Jeżeli macie Państwo pytania prosimy o kontakt emailowy: info@szkolaherberta.com lub telefoniczny:

  • Prezes Szkoły - (630) 863-2759
  • Dyrektor Szkoły - (773) 822 -4841

Serdecznie zapraszamy!

Partner szkoły

Polish & Slavic Federal Credit Union Wyświetl wszystkich

Polub nas na FB