Wiadomości

Zbigniew Herbert
Wyświetl wszystkie

Konkurs "Wakacje z książką"

Szanowni Państwo,

W ramach Klubu Młodego Czytelnika zapraszamy wszystkich uczniów szkół polonijnych do udziału w konkursie "Wakacje z książką".

Konkurs polega na przeczytaniu dowolnej książki podczas wakacji i namalowaniu ilustracji do niej. Ilustracja powinna mieć format A4 lub Letter (kartka papieru). Z otrzymanych prac stworzymy piękny album. Na odwrocie ilustracji prosimy wpisać imię i nazwisko ucznia, wiek, nazwę szkoły oraz tytuł przeczytanej książki.

Przewidujemy pamiątkowe dyplomy dla wszystkich uczestników oraz promowanie prac na naszych portalach społecznościowych. Naszym celem jest rozbudzenie w dzieciach zamiłowania do czytania, uświadomienie uczniom i ich rodzicom zalet wynikających z tej umiejętności oraz zachęcenie do pielęgnowania jej w życiu codziennym. Zależy nam również na współpracy między szkołami zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i na całym świecie.

Ilustracje uczniów naszej szkoły zgromadzimy na początku roku szkolnego. Uczniów z innych szkół prosimy o przesłanie prac w formie elektronicznej do 30 sierpnia 2024 na adres info@szkolaherberta.com lub na adres: PO Box 516 Lemont, IL 60439.

Koordynatorem konkursu jest pani Irena Woźniak, dyrektor szkoły. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 630.863.2759 lub e-mailem na adres info@szkolaherberta.com.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Partner szkoły

Polish & Slavic Federal Credit Union Wyświetl wszystkich

Polub nas na FB